Õppe-kasvatustöö

ÕPPE-JA KASVATUSTEGEVUSE KORRALDUS 2018-2019 õ.a.

 

 

EESTI KEEL KUI TEINE KEEL

 

Õpetaja: Kristiina Aluoja - Priimägi


Rühm, vanus

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

2   (3-4)

 

9.00-9.40

 

9.00-9.40

 

3   (3-4)

9.00-9.40

 

9.00-9.40

 

 

1  (4-5)

 

9.45-10.30

 

9.45-10.30

 

11 (4-5)

 

10.35-11.30

 

 

9.00-9.45

5  (5-6)

9.45-10.35

 

11.35-12.20

      15.10-16.00

 

7  (5-6)

11.35-12.25

 

 

11.30-12.20

11.40-12.35

12 (5-6)

10.40-11.30

 

15.15-16.00

10.35-11.25

 

6  tasandusrühm

 

 

9.45-10.05

 

9.50-10.10

8 tasandusrühm

 

 

10.10-10.30

 

10.15-10.35

10   (6-7)

 

11.35-12.30

10.35-11.30

 

10.40-11.35


 

MUUSIKATUNNID

Õpetaja:  Svetlana Antyukhina


Rühm, vanus

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

4  (sõim)

9.00-9.15

 

9.20-9.35

 

 

13 (sõim)

9.20-9.35

 

9.00-9.15

 

 

2 (3-4 )

9.40-10.00

 

9.40-10.00

 

 

3  (3-4)

 

9.00-9.20

 

9.00-9.20

 

1  (4-5)

10.35-11.00

 

10.35-11.00

 

 

11 (4-5)

10.05-10.30

 

10.05-10.30

 

 

5 (5-6)

 

11.20-11.45

 

11.30-11.55

 

7 (5-6)

 

9.25-9.50

 

9.25-9.50

 

12 (5-6)

 

 

 

9.55-10.20

   10.05-10.30

6  (tasandusrühm)

 

9.55-10.20

 

 

     9.00-9.30

8  (tasandusrühm)

 

10.25-10.50

 

 

     9.35-10.00

9  (6-7)

11.50-12.25

 

11.10-11.45

 

 

10  (6-7)

11.10-11.45

 

 

10.30-11.05

 


 

UJUMISTUNNID 

Тreener: Larissa Bessonova  


Rühm, vanus

esmaspäev

teisipäev

kolmapäev

neljapäev

reede

2   (3-4)

 

 

 

 

9.00-10.00

3   (3-4)

 

 

 

 

10.00-11.00

1   (4-5)

9.00-10.00

 

9.00-10.00

 

 

11  (4-5)

 

9.00-10.00

 

9.00-10.00

 

5   (5-6)

 

10.00-11.00

 

10.00-11.00

 

7  (5-6)

10.00-11.00

 

10.00-11.00

 

 

12 (5-6)

 

11.00-12.00

11.00-12.00

 

 

6 (tasandusrühm)

11.00-11.30

 

 

11.00-11.30

 

8 (tasandusrühm)

11.30-12.00

 

 

11.30-12.00

 

9 (6-7)

 

12.00-13.00

 

12.00-13.00

 

10 (6-7)

12.00-13.00

 

12.00-13.00

 

 



LIIKUMISTUNNID

Õpetaja: Larissa Bessonova

 

Rühm, vanus

esmaspäev

kolmapäev

reede

2  (3-4)

 

15.15-15.35

 

3  (3-4)

15.15-15.35

 

 

1 (4-5)

 

 

11.10-11.35

11  (4-5)

15.40-16.05

 

 

5(5-6)

 

15.40-16.05

 

7 (5-6)

 

 

15.45-16.10

12 (5-6)

 

 

12.10-12.35

9  (6-7)

 

 

15.10-15.40

10  (6-7)

 

 

16.15-16.45

6 (tasandusrühm)

 

 

11.40.- 12.05

8 (tasandusrühm)

 

 

11.40.-12.05